​У Києві підписали Меморандум про взаємодію у сфері забезпечення правопорядку та муніципальної безпеки

Підписами у документі керівники поліції Києва Андрій Крищенко, управління патрульної поліції Юрій Зозуля, Київський міський голова Віталій Кличко, голова постійної комісії міськради з питань дотримання законності, правопорядку за запобігання корупції Олег Бондарчук та керівник громадського формування «Муніципальна варта» засвідчили готовність об’єднати зусилля для підвищення рівня правопорядку на вулицях столиці.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції України.

На початку зустрічі Києва Віталій Кличко нагадав про те, що питання безпеки громадян постійно перебуває на контролі міської влади. А для підвищення рівня правопорядку у місті успішно діє програма «Безпечна столиця».

«У рамках впровадження програми покращено матеріальне-технічне забезпечення київських поліцейських та представників громадського формування. А сучасна система відеонагляду, яка відстежує ситуацію у різних куточках міста, нагадує правопорушникам про невідворотність покарання, а законослухняній людині дає відчуття безпеки. Сьогодні ми підписуємо важливий документ у сфері забезпечення правопорядку та безпеки в Києві – Меморандум із громадським формуванням «Муніципальна варта». Ми об’єднуємо зусилля для ефективної співпраці в забезпеченні законності, протидії злочинності і підтримання правопорядку у столиці. Ми робимо ще один крок до реалізації місцевої політики муніципальної безпеки.

Начальник Головного управління Національної поліції у м. Києві Андрій Крищенко підкреслив, що співпраця поліції з громадськими формуваннями добре налагоджена і має позитивні результати взаємодії при забезпеченні правопорядку під час проведення заходів у столиці, у тому числі і під час фіналу Ліги чемпіонів УЄФА:

«Як позитивний приклад наведу і посилене патрулювання на залізничному вокзалі. Поліція продовжуватиме координувати роботу «Муніципальної варти», представники якої пройшли курс навчань, які проводили поліцейські. Окрім того, більшість із членів формування є учасниками проведення Антитерористичної операції, а відтак добре знають, що таке служити і захищати».

Фото прес-служби Нацполіції України

https://k-z.com.ua/pravovoi-aktsent/49968-u-kievi-pidpisali-memorandum-pro-vzaemodiyu-u-sferi-zabezpechennya-pravoporyadku-ta-municipalnoyi-bezpeki

​У Києві підписали Меморандум про взаємодію у сфері забезпечення правопорядку та муніципальної безпеки