​Варшава стане ще одним містом у Польщі, де у терміналах придбання квитків на міський транспорт буде українська мова

Вже у лютому або на початку березня у варшавських терміналах придбання квитків на громадський транспорт введуть українську мову. Це підтвердила Моніка Обрембська, директорка з питань торгівлі в Адміністрації муніципального транспорту (ZTM) Варшави, повідомляє Польське радіо.

«Це дуже проста річ, яку ми можемо ввести без особливих клопотів, і я дуже задоволена, що в лютому, найпізніше на початку березня, це працюватиме. З того, що мені відомо, нині здійснюють переклад інформації у квитковому терміналі», – сказала вона.

Після повідомлення про введення україномовної версії інтерфейсу у квиткових терміналах у Лудзі, подібні зміни запропонував у Twitter бургомістр варшавського району Воля Кшиштоф Стшалковський.

У Варшаві квиток на міський транспорт можна придбати нині польською, а також англійською, німецькою та російською мовами. Української поки немає, хоча така можливість вибору мови доступна від минулого року, серед іншого, у Познані та Вроцлаві. У кожному з цих міст причини були подібними. Українці складають велику частину громади кожного з цих міст і додаткова можливість у терміналах, що не є дуже складним технічним оновленням, буде для них перевагою.

Фото creativecommons.org

https://k-z.com.ua/ukrayna/ukraina-es/49314-varshava-stane-shche-odnim-mistom-u-polshchi-de-u-terminalah-pridbannya-kvitkiv-na-miskiy-transport-bude-ukrayinska-mova

​Варшава стане ще одним містом у Польщі, де у терміналах придбання квитків на міський транспорт буде українська мова