371 майбутніх суддів протягом місяця пройдуть стажування в судах

Національна школа суддів України розпочала проведення стажування 371 майбутніх суддів у 88 місцевих загальних судах із розгляду кримінальних справ.

Як повідомили «ЗіБ» в прес-службі НШСУ, стажування є складовою блоку з кримінального судочинства та буде продовжуватися 24 дні.

У перший день стажування участь у зустрічі слухачів із керівництвом Святошинського районного суду міста Києва та суддями–наставниками взяв начальник відділу спеціальної підготовки Олександр Гашицький.

У процесі проходження стажування кожен майбутній служитель Феміди має виконати об’єм завдань, визначених в індивідуальному плані.

Майбутні судді отримали загальні організаційні настанови та інструкції щодо проходження стажування та познайомилися зі суддями-наставниками (коучами).

Надалі вони будуть вивчати організацію документообігу щодо кримінальних справ і справ про адміністративні правопорушення, реєстрації справ та їх автоматизованого розподілу між суддями, обліку справ, порядку ознайомлення зі справами учасників процесу, особливості розгляду окремих категорій справ кримінальної юрисдикції та обов’язково розвивати практичні навички з написання процесуальних документів у плідній взаємодії з наставниками (коучами).

https://zib.com.ua/ua/136479-371_maybutnih_suddiv_protyagom_misyacya_proydut_stazhuvannya.html

371 майбутніх суддів протягом місяця пройдуть стажування в судах