Графік семінарів з підвищення кваліфікації адвокатів у 2019 році оприлюднили у НААУ

Відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» під час здійснення адвокатської діяльності адвокат зобов’язаний підвищувати свій професійний рівень.

Комітет з підвищення професійної кваліфікації розробив графік проведення семінарів, тренінгів та практикумів з підвищення кваліфікації адвокатів на 2019 рік, який розміщений на сайті НААУ, і тренінги, які проводяться в рамках програми Ради Європи HELP.

Загальна організація процесу підвищення кваліфікації адвокатів в  Україні здійснюється Національною асоціацією адвокатів України, Радою адвокатів України та реалізується НААУ, радами адвокатів регіону, Вищою школою адвокатури НААУ, ВКДКА та кваліфікаційно-дисциплінарними комісіями адвокатури.

Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України встановлює, що за основу оцінювання підвищення кваліфікації адвокатів приймається система залікових балів. Один заліковий бал дорівнює одній годині навчання. Адвокат має отримати не менше 30 залікових балів протягом 3-річного періоду оцінювання. Адвокат має отримати не менше 10 залікових балів кожного року.

 

https://zib.com.ua/ua/136609-grafik_seminariv_z_pidvischennya_kvalifikacii_advokativ_u_20.html

Графік семінарів з підвищення кваліфікації адвокатів у 2019 році оприлюднили у НААУ