Китаянкам дають додаткову відпустку для побачень

Сотні мільйонів жителів Китаю готуються до новорічних канікул, які триватимуть 7 днів. Проте деякі співробітники отримають додатково ще 8 днів відпустки.

Мова йде про незаміжніх жінок віком близько 35 років. Багато компаній у Китаї почали давати самотнім працівницям додаткову відпустку, сподіваючись, що жінці цей вільний від роботи час допоможе зустріти кохання і створити сім’ю.

Так, дві компанії в м.Ханчжоу дають своїм незаміжнім співробітницям, старшим за 30 років, додатковий відпочинок, пише South China Morning Post. Вони перейняли досвід однієї з міських шкіл, де самотнім учителькам почали давати додаткові вихідні, щоб у них був час ходити на побачення.

У Китаї неодружених жінок віком понад 25 років часто називають принизливим словом «шеню», що в перекладі з китайської означає «жінки-залишки». Проте представниць слабкої статі, які вирішили не виходити заміж і зосередитися на кар’єрі, стає все більше.

Попри те що політика «однієї дитини» в Китаї була скасована в 2015 році, ситуацію з народжуваністю змінити не вдалося: її рівень продовжує знижуватися. У 2018-му в Піднебесній народилися 15 млн дітей — на 2 млн менше, ніж у 2017 році.

Втім, скептики сумніваються, що додаткові вихідні можуть допомогти жінці знайти свою «другу половинку» й народити дітей. Але ж спробувати можна?

© Закон і Бізнес

https://zib.com.ua/ua/136240-kitayankam_dayut_dodatkovu_vidpustku_dlya_pobachen.html

Китаянкам дають додаткову відпустку для побачень