Послуги адвоката – це надання правової допомоги адвоката в Харкові у кримінальних справах, цивільних справах, адвокат по ДТП. Представництво інтересів в судах всіх інстанцій, правоохоронних органах (поліції, прокуратурі, СБУ).

Адвокати нашого бюро надають наступні послуги:

Чи варто економити на юридичних послугах?

Отримання максимальної кількості якісних послуг за доступною вартістю – мета кожної людини. Юридичні послуги, вартість яких може бути значно завищена, навряд чи, будуть користуватися попитом серед звичайних людей. Але також варто розуміти, що шукати відверту вигоду в даному питанні – справа ризикова, адже низька ціна, може свідчити про низьку якість послуг, що надаються. Зрозуміло, що іноді від юриста залежить доля бізнесу або майна і що допомога адвоката складно зіставити з ціною свободи. Тому в цьому питанні, економія не завжди призведе до гарного результату.

Адвокатське об’єднання “Прецедент” дотримується розумного балансу і прагне надати відмінні професійні юридичні послуги в Харкові і ціни на які будуть приємно радувати кожного. Ми з усією відповідальністю усвідомлюємо ціну помилки при виконанні своїх обов’язків, тому чітко слідуємо чинному законодавству. Ми впевнені в своїх силах і зможе переконати в цьому Вас.