Плагіат однієї композиції оцінений майже в 4 мільйони доларів

Лідер французької групи Space Дідьє Маруані подав новий позов проти російського виконавця Філіпа Кіркорова й композитора Єгора Попкова. З відповідачів вимагають понад $4 млн.

Д.Маруані звинувачує співака в плагіаті. «Позов пред’явлений у зв’язку з порушенням авторських прав французького виконавця Д.Маруані. Ці права порушені Ф.Кіркоровим, композитором Є.Попковим, а також компаніями, що їм належать», — заявив адвокат французького музиканта.

Свої вимоги, які він оцінив у 272 млн руб. (майже 115 млн грн.), француз передав у Таганський районний суд м.Москви, повідомляє Rambler News.

За словами Д.Маруані, твір Ф.Кіркорова і Є.Попкова «Жорстоке кохання» — це інтерпретація його композиції Symphonic Space Dream.

У 2016 році група Space уже подавала на Ф.Кіркорова до суду, але Мосміськсуд повернув позов про захист авторського права за фактом плагіату через тиждень після подання заяви. Більше того, російський співак звернувся до правоохоронних органів із заявою про вимагання €1 млн, і Д.Маруані затримали у відділенні одного з банків у центрі Москви.

 

https://zib.com.ua/ua/136914-plagiat_odniei_kompozicii_ocineniy_mayzhe_v_4_milyoni_dolari.html

Плагіат однієї композиції оцінений майже в 4 мільйони доларів