В Україні запрацював електронний кабінет забудовника

Почав працювати електронний кабінет забудовника. Автоматизовані реєстрація і отримання документів, дозволів, ліцензій, сертифікатів щодо вагітності будівництва. Про це повідомив Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів.

За словами Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, запуск електронного кабінету відбуватиметься ст. кілька етапів. На першому передбачено надання послуг по отриманню документів для будівель класу наслідків СС1 – це житлові та промислові будівлі (до чотирьох поверхів), а також – об’єкти лінійної інфраструктури, і навіть дороги. Це буде стосуватися всіх етапів будівництва: підготовчих і будівельних робіт, а також – прийом будівлі v в експлуатацію.

На наступному етапі, мотузки, через кілька місяців будуть доступні онлайн-послуги також в. щодо вагітності, які, по класу відносяться до об’єктів, сіль, середніми (SS2), так і значними (СС3) наслідками.

Інформація ст. електронна шафок буде перевірятися автоматично, в тому числі щодо права власності на ділянку, так і його цільового призначення, параметрів відповідності об’єкта х-СС1: квадратура, кількість поверхів і т. питання.

За словами Міністра розвитку громад і територій Олени Бабак, мотузки, зареєстрований вигляд, що регламентує творчості електронного кабінету. Всі, хто будуть користуватися послугами, отримають інформацію про те, що і як їм робити.

Онлайн-сервіс доступний в мережі ВІДКЛЮЧАЄТЬСЯ, по посиланню, через вхід ст. особистий кабінет.

Представник Кабінету Міністрів вт Верховній Роботи, Олена Шуляк зауважила: “Подача повідомлення див. паперовому форматах також буде залишатися доступною, і звично займати п’ять робочих днів, а в декларації – десять днів. Тоді як через ЕКС рішення будуть прийматися автоматично до п’яти секунд замість 5-10 днів і спрямовуватися на електронну пошту заявника”.

У газеті “Голос України” від 16 листопада був офіційно опублікований Закон № 199-IX “ПРО, може бути розроблений групою змін ст. деякі законодавчі акти щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг ст. сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи v у сфері будівництва”. Законом передбачений особливий порядок вступу ст. силу: він ст. набув чинності з 1 грудня 2019 року, крім певних положень, які набирають ст. силу, через три, шість, вісім місяців, сіль дня набрання ст. чинності даного федерального Закону, а також через один і два роки.

Під час ведення бізнесу ст. Україна, важливо розуміти, з ким маєш справу.

В Україні запрацював електронний кабінет забудовника