ВР дозволила оформляти трудові відносини, так і електронно обмежити оклади вт судової влади,

На ранковому засіданні 6 грудня Верховна Рада прийняла як Закон законопроект № 2260 про зміни в. сфері державної служби (і не тільки).

Електронні договори і документообіг

Кодекс законів про роблять все можливе, доповнили новою статтею, яка визначає письмову форму документа. Електронний документ (у тому числі створений автоматично) прирівнюється до паперового. Таким чином, якщо Кзпп встановлює письмову форму документа можна подати, або направити як паперовий, так і електронний документи (мають однакову юридичну силу).

Електронний документ пропонується визначити як письмову форму документа, в Закон про звернення громадян. Як електронний документ з дотриманням вимог законів “Про електронні документи та електронний документообіг” і “Про електронні довірчих послуги” можуть оформлятися:

звернення громадян,

– відповіді, повідомлення та рішення, прийняті за результатами їх розгляду.

Електронний документ має таку ж юридичну силу, як і документ, складений ст. паперовій формі з власноручним підписом.

Зарплати працівників судової влади

Ш Закон “Про судоустрій і статус суддів” встановлено, що розмір посадового ставок:

– працівника секретаріату Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Державної судової адміністрації, Служби судової охорони, посада якого віднесена до найнижчої, за умовами оплати праці посади державної служби, встановлюється на рівні відповідного працівника апарату Верховного Суду,

– працівника територіального управління GSA, територіального управління судової Служби охорони – на рівні відповідного працівника апарату апеляційного суду.

У прикінцевих та перехідних положеннях Закону ” про перезавантаження влади, встановлено, що з 1 січня 2020 року норми щодо була великих розмірів посадових окладів та інших складових оплати праці, грошового забезпечення працівників державних органів, крім Апарату Верховної Ради, Національного антикорупційного бюро, Вищого антикорупційного суду, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного агентства з питань запобігання корупції, Рахункової палати та членів Центральної виборчої комісії, застосовуються ст. порядку і в розмірах, встановлених Кабінету Міністрів.

Призначення

Встановлюються особливості проходження державної служби та призначення на посади в. Служба безпеки України, Антимонопольний комітет, Служба судової охорони і т. лол.

ВР дозволила оформляти трудові відносини, так і електронно обмежити оклади вт судової влади,