Заява на субсидію, обов’язково буде подавати за новою формою,

Мінсоцполітики реконструкція форми заяви про призначення та надання житлової субсидії населенню v-грошовій формі.

Відповідний вид № 1528 від 23 жовтня 2019 року вступить ст. сила солі дня офіційного опублікування.

Нагадаємо, 20 серпня 2019 року Мінсоцполітики минулого, що монетизированную субсидію можна отримати ст. кожному з 38 уповноважених банків. Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизированную субсидію.

Починаючи з жовтня поточного року виплату готівкових субсидій будуть здійснювати місцеві органи соціального захисту населення. Для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити (рахунки, v уповноважених банках, або поштові реквізити, на які пенсіонери отримують пенсію.

Тим, хто ще не на пенсії, виплата буде здійснюватися на відкриті раніше рахунки ст. Ощадбанку. Але якщо субсидиант хоче отримувати монетизированную допомогу у опалубки комунальних послуг v в іншій банківській установі – йому обов’язково з відповідною заявою звернутися ст. управління соцзахисту. Разом із заявою обов’язково надати реквізити рахунка див. уповноваженому банку, в якому є бажання отримувати субсидію готівкою.

Одержувачі субсидії, у яких відсутні рахунки v в уповноважених банках, до надання інформації про платіжні реквізити будуть отримувати монетизированную субсидію через Укрпошту за адресою, указаною у зверненні за субсидією.

Тим, кома в безготівкова форма допомоги, а це ті домогосподарства, в яких є борги за комунальні послуги, будуть отримувати субсидію виключно через Ощадбанк.

Заява на субсидію, обов’язково буде подавати за новою формою,